Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

28.04.2011 15:28
Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti, System.String[]

Isparta Valisi Memduh Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

Isparta Valisi Memduh Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Tacettin Yılmaz'ın da katıldığı ziyarette Vali Oğuz, sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti.

Katıldığı Türkçe dersinde, birçok insanın bir konuyu karşı tarafa anlatırken yanlış ve farklı manalar taşıyan kelimelerle anlatmaya çalıştığını belirten Vali Oğuz, "Halbuki Türkçe'miz çok zengin bir dil, o bakımdan çok güzel şekilde öğreneceğiz. Ondan sonra ancak matematiği, tarihi ve hatta yabancı dili güzel Türkçe'miz sayesinde doğru bir şekilde öğreneceğiz" dedi.

Anlatmak kadar dinlemenin de çok önemli olduğunu belirten Oğuz,

"Karşımızdakini dinlerken nelere dikkat edeceğimiz çok önemli. Hatta anlatım bozukluğunu anlayabilmemiz için dinlemeyi de çok iyi öğrenmeliyiz" diye konuştu.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?