Vali Oğuz, Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Vali Oğuz, Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu

17.02.2012 17:00
Vali Oğuz, Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu, System.String[]

Isparta Valisi Memduh Oğuz, yeni yaptırılan İl Kültür ve Turizm binasını gezerek incelemelerde bulundu.

Isparta Valisi Memduh Oğuz, yeni yaptırılan İl Kültür ve Turizm binasını gezerek incelemelerde bulundu.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç ve şube müdürleri tarafından karşılanan Vali Oğuz, yeni yaptırılan hizmet binasının sergi salonu, çocuk kütüphanesi, hizmet ofisleri ve 160 kişilik konferans salonunu gezerek yetkililerden bilgi aldı.

İl Kültür ve Turizm binasının Isparta'ya yakışır bir görünüme sahip olduğunu söyleyen Oğuz, binanın sadece il müdürlüğü değil bir hizmet binası olduğunu söyledi.

Yeni bina içerisinde bulunan kütüphanenin Pazartesi günü hizmete açılacağını ifade eden Oğuz, "Burası ilmin kapısı. Kütüphaneler hayatımızda büyük önem taşıyor. Burada çocuklarımıza, gençlerimize ve bütün vatandaşlarımıza her türlü imkanı sunacak yerler var ve her türlü bilgiye ulaşma olanağı veriliyor. Bu çok büyük bir nimettir ve halkımızın bundan faydalanmasını temenni ediyorum" dedi.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Oğuz, Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş