Vali Özcan, Bilişim Sınıfı Açtı - Son Dakika

Vali Özcan, Bilişim Sınıfı Açtı

16.03.2012 18:20
Vali Özcan, Bilişim Sınıfı Açtı, System.String[]

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Yukarıöz İlköğretim Okulu'nun bilişim teknoloji sınıfının açılışını yaptı.

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Yukarıöz İlköğretim Okulu'nun bilişim teknoloji sınıfının açılışını yaptı.

Özcan, açılışta yaptığı konuşmada, sınıfın açılması için maddi destek veren Yukarıöz Beldesi Geliştirme ve Yaşatma Derneği'ne teşekkür ederek, "Tüm çocuklarımıza hayırlı olsun" dedi.

Dernek Başkanı Arif Görgülü de çocukların daha iyi eğitim almaları için isteyerek ve hızlı bir şekilde bu sınıfı oluşturduklarını belirterek, okul müdürü Ahmet Sakarya'nın da çalışmalara hız kattığını kaydetti.

Konuşmaların ardından 15 bilgisayarlı bilişim teknoloji sınıfının açılışı, Vali Özcan tarafından yapıldı.

Özcan, açılışın ardından sınıfı gezerek, okul müdürü Ahmet Sakarya'dan bilgi aldı.

- ÇANKIRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Özcan, Bilişim Sınıfı Açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı
Advertisement