Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Vali Özkan, Uludere Sınırında Yaralanan Genci Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Özkan, Uludere Sınırında Yaralanan Genci Ziyaret Etti

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Uludere İlçesi'nin Irak sınırında 34 kişinin öldüğü hava operasyonunda yaralanan 17 yaşındaki Hasan Ürek'i tedavi gördüğü Şırnak Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti.

Vali Özkan, Uludere Sınırında Yaralanan Genci Ziyaret Etti
12.01.2012 - 13:28,

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Uludere İlçesi'nin Irak sınırında 34 kişinin öldüğü hava operasyonunda yaralanan 17 yaşındaki Hasan Ürek'i tedavi gördüğü Şırnak Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti. Özkan, Ürek'in sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.Uludere'nin Irak sınırında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 28 Aralık gecesi düzenlediği hava operasyonunda 34 köylü yaşamını yitirirken, Hasan Ürek de yaralandı. Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavisi sürene Ürek'i bugün Vali Vahdettin Özkan, İl Emniyet Müdürü Avni Usta, İl Sağlık Müdür Vekili Fikret İnal, ziyaret etti. Ürek'e geçmiş olsun diyen Vali Özkan, Seni çok rahatsız etmeyelim. İyisin artık. Geçmiş olsun. Köye gidip geldikten sonra seni tekrar ziyaret ederiz dedi.

Gencin sağlık durumu hakkında da Başhekim Eser Seren Ergöz'den bilgi alan Vali Özkan, baba Sait Ürek ile de bir süre sohbet etti. Vali Özkan, Hastayı biz zaten sürekli takip ediyoruz. Babası fedakarca sürekli yanında durdu. Kendisini ziyaret ettik şimdi de hastaneden ayarlıyoruz. Durumu gayet iyi dedi.

Baba Sait Ürek de Valinin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek. Durumu gayet iyi. Ne zaman taburcu edeceklerini bilmiyorum dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Vali Özkan, Uludere Sınırında Yaralanan Genci Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement