Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı - Son Dakika

Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı

07.04.2017 22:16
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı, System.String[]

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 18 Temmuz itibariyle Samsun’un, dünyanın en büyük 3. organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapacağını hatırlatarak, ana yola bakan cephelerde sıvasız ve boyasız ev kalmaması uyarısında bulundu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 18 Temmuz itibariyle Samsun'un, dünyanın en büyük 3. organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacağını hatırlatarak, ana yola bakan cephelerde sıvasız ve boyasız ev kalmaması uyarısında bulundu.

Vali İbrahim Şahin, İlkadım ilçesi muhtarlarının şikayet, talep ve önerilerini dinlemek üzere, İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesisleri konferans salonunda düzenlenen 'Muhtarlar Buluşması'na katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz birer konuşma yaptı.

"Ana yola bakan cephelerde sıvasız, boyasız ev kalmayacak"

Vali İbrahim Şahin ise yaptığı konuşmada, "18 Temmuz itibariyle Samsun, dünyanın en büyük 3. organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacak. İlimize 5 bin sporcu, 3 bin civarında spor adamı, 8 bin civarında medya mensubu gelecek. On binlerce insan gelip oyunları bizzat izleyecekler. Bir milyara yakın da pasif izleyici televizyonlarının başında izleyecek. Bu gelen insanların buradaki güzellikleri görmesi gerekir. Onun için değerli muhtarlar siz bu konuda arkadaşlarımıza yardımcı olacaksınız. İlkadım ilçemizi kaliteli yaşam anlamında daha iyi noktaya taşımamız gerekiyor. Buradaki eski evleri onarıp ayağa kaldıralım. Kaymakamlarımıza talimat verdim. Ana yola bakan cephelerde sıvasız, boyasız ev kalmayacak. Bu konularla ilgili çok çaba sarf edelim" dedi.

"15 Temmuz karanlığa direnişin, yeniden dirilişin adı olmuştur"

15 Temmuz akşamı Türkiye'nin hiçbir istisnası ve hiçbir izahı olmayan bir yol ayrımıyla karşı karşıya kaldığını vurgulayan Şahin, "Aziz milletimiz istiklali ve istikbali için F16'ların, helikopterlerin, tankların ve tüfeklerin karşısına yüreklerindeki büyük imanla dikilmiş, vatanımızı işgalcilere teslim etmemiştir. 15 Temmuz karanlığa direnişin, yeniden dirilişin adı olmuştur. Rabbim bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun, muhafaza etsin" diye konuştu.

Konuşmaların ardından mahalle muhtarları sırayla söz alarak, mahallelerinde yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili olarak görüşlerini, önerilerini ve taleplerini Vali Şahin ve Başkan Yılmaz'a aktardı.

Toplantıya ayrıca, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, belediye meclis üyeleri ve İlkadım ilçesi mahalle muhtarları katıldı. - SAMSUN

Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı
Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Şahin'den 'Sıvasız ve Boyasız Ev' Uyarısı - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı