Son Dakika Haberleri: Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret

Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret

6 gün önce

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret, System.String[]
 Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz'ü ziyaret eden Şentürk, emniyette yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Şentürk, brifingin ardından yaptığı konuşmada, kentte huzur ortamının sağlanmasında en önemli kuvvet olan emniyet teşkilatı mensuplarına, yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Köklü bir kurum olan Türk polis teşkilatının kurulduğu günden bu yana, milleti için çalıştığını hatırlatan Şentürk, şunları kaydetti:

"Milletin huzuru, refahı için çalışan polislerimiz zaman ve mekan farkı gözetmeden, cesurca görevlerini yapıyor. Kırşehir ülkemizin en huzurlu illerden birisi durumundadır. Bunda da emniyetimizin etkin rolü bulunmaktadır. Güven ve huzur ortamının sağlanmasında polis teşkilatımızın emeği çok fazladır. Polislerimizin, görevlerini icra ederken vatandaşlarımızla iletişimini en üst seviyede tutması önem taşıyor. Fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum."Son Dakika! Erdoğan'dan Afrin Çıkışı: Önümüzdeki Günlerde Şehir Kuşatmasına Geçilecek Son Dakika! Adalet Bakanı: Çocuk İstismarcılarına Kimyasal Hadım Gündemde

Tarikatlar Birbirine Girdi! Uşşaki Tarikatı Liderinden Cübbeli Ahmet'e Sert Sözler: Kimsiniz Ulan Siz İş Adamı, Çocuklarının 2 Farklı Erkekten Olduğunu Öğrenince Hayatı Alt Üst Oldu