Son Dakika Haberleri: Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret

Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret

7 ay önce

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Şentürk'ten Emniyete Ziyaret, System.String[]
Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz'ü ziyaret eden Şentürk, emniyette yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Şentürk, brifingin ardından yaptığı konuşmada, kentte huzur ortamının sağlanmasında en önemli kuvvet olan emniyet teşkilatı mensuplarına, yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Köklü bir kurum olan Türk polis teşkilatının kurulduğu günden bu yana, milleti için çalıştığını hatırlatan Şentürk, şunları kaydetti:

"Milletin huzuru, refahı için çalışan polislerimiz zaman ve mekan farkı gözetmeden, cesurca görevlerini yapıyor. Kırşehir ülkemizin en huzurlu illerden birisi durumundadır. Bunda da emniyetimizin etkin rolü bulunmaktadır. Güven ve huzur ortamının sağlanmasında polis teşkilatımızın emeği çok fazladır. Polislerimizin, görevlerini icra ederken vatandaşlarımızla iletişimini en üst seviyede tutması önem taşıyor. Fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum."Kanadalı CEO, Türkiye Ekonomisini Değerlendirdi: Türkiye Ekonomik Gücü Olan Bir Ülke AP'den Kritik Türkiye Açıklaması: İki Yunan Askeri Serbest Bırakıldığı İçin Mutluyum

ABD Başkanı Trump'u, Üzecek Anket: Katılımcıların Yüzde 59'u, Trump'tan Hoşlanmıyor!