Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı - Son Dakika

Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı

23.04.2018 16:45
Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı, System.String[]

Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Merda Kersentaş ile Mustafa Karakuş’a devretti.

Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Merda Kersentaş ile Mustafa Karakuş'a devretti.

Vali Mehmet Tekinarslan,, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Başkanlık makamına 15 Temmuz şehitler Ortaokulu öğrencilerinden Merda Kersentaş ile Mustafa Karakuş'a bıraktı.

Vali Tekinarslan, koltuğunu kısa süreliğine devrettiği öğrenciler ile yakından ilgilenirken, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ile yetkililer hazır bulundu. - KİLİS

Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı
Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Vali Tekinarslan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona, bir başka futbol efsanesi George Best ile aynı gün vefat etti Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, 3'üncü zirveyi yaşıyor Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli uyarı: AVM'de yerde yemek, restoranda yemekten daha riskli Karın şişliği şikayetiyle hastaneye gitti, karnından 14 kilogram büyüklüğünde kitle çıktı Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20