Vali Toprak, Kadın Merkezini Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Toprak, Kadın Merkezini Ziyaret Etti

19.01.2012 12:50
Vali Toprak, Kadın Merkezini Ziyaret Etti, System.String[]

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, iş adamlarıyla birlikte Bağlar Kaymakamlığı'na bağlı Kadın Eğitim ve Destek Merkezi'ni ziyaret etti.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, iş adamlarıyla birlikte Bağlar Kaymakamlığı'na bağlı Kadın Eğitim ve Destek Merkezi'ni ziyaret etti.

Vali Toprak, Bağlar Kaymakamı Mehmet Cengiz Yücedal, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Akyıl ile bazı işadamları ve Diyarbakır'da dizi çekimi için bulunan sinema oyuncusu Ferhat Yılmaz eşliğinde Kadın Eğitim ve Destek ve Destek Evi'ni ziyaret etti.

Vali Toprak, merkezde yürütülen okuma yazma, el işi, ebru, resim ve kuaförlük kursları ile kadın kursiyerlerin çocuklarına hizmet veren kreşi gezerek ilgililerden bilgi aldı.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Toprak, Kadın Merkezini Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Macron sayın cumhurbaşkanımızı hiçbir zaman uyaramaz Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var