Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi - Son Dakika

Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi

11.01.2012 20:22
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi, System.String[]

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın devam eden inşaat projelerinde incelemelerde bulundu.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın devam eden inşaat projelerinde incelemelerde bulundu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülend Engin, Vali Tuna'ya kent merkezindeki İş Merkezi inşaatı ile Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kongre ve Sergi Binası'nı gezdirerek, bilgi verdi.

Vali Tuna'nın inceleme gezisinde ÇTSO Başkan Yardımcısı Kemal Karakaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Erdemir, Timur Ay, Yücel Aka, Mehmet Tokgöz ve Genel Sekreter Abdurrahim Temiz de yer aldı.

İlk olarak İş Merkezi inşaatını gezen Vali Tuna, burada ÇTSO inşaatlarının kontrolörlüğünü sürdüren inşaat mühendisi Uğur Tınaz'dan bilgi aldı. Uğur Tınaz, her katta 5 büro olarak tasarlanan inşaatın 2.500 metrekare kapalı alanda 26 birimden oluşacağını ifade etti. Vali Tuna'nın sorusu üzerine, inşaatın yaz başında kullanıma hazır olacağını ve öne çekmeye çalıştıklarını ifade eden Uğur Tınaz, "Maddiyatı ikinci plana atarak, özveriyle çalışıyoruz" dedi.

Başkan Bülend Engin de, Vali Tuna'nın sorusu üzerine, binayı kiralarken geniş katılımı hedeflediklerini en çok bir katı bir firmaya vereceklerini belirterek, "İki katı bir firmaya verme düşüncemiz yok" diye konuştu.

Vali Güngör Azim Tuna ve ÇTSO yöneticileri daha sonra OSB'deki Kongre ve İş Merkezi inşaatını gezdi. Burada Vali Tuna'ya inşaatın müteahhitliğini sürdüren Deniz Tennioğlu bilgi verdi. Tennioğlu, zemin katta ofislerin yer alacağını, birinci katta ise 300 metrekarelik fuaye ve 445 metrekarelik konferans salonunun yanı sıra toplantı, eğitim ve Meclis Salonu'nun bulunduğunu ifade söyledi. İkinci katta da 500 metrekarelik restoran ve bağlantılı 200 metrekarelik terasın yer alacağını sözlerine ekledi.

İnşaatı gezen Vali Tuna, ÇTSO Başkanı Bülend Engin ile yönetim kurulu üyelerine ve müteahhitlere başarılar diledi. - ÇANAKKALE

Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi
Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Tuna, Çtso'nun İnşaatlarını İnceledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Alevlerin diğer yüzü! Kanser hastası kadının tedavi parası küle döndü 17:35 Alevlerin diğer yüzü! Kanser hastası kadının tedavi parası küle döndü 8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü 17:29 8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet 17:25 Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet
Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş 17:09 Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş Köylüler ormanlık alanda kimliği belirsiz bir kadın cesedi buldu 16:54 Köylüler ormanlık alanda kimliği belirsiz bir kadın cesedi buldu Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız 16:49 Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız
UKOME toplantısında 750 minibüs ve 250 dolmuşun taksiye dönüştürülmesi kabul edildi 16:06 UKOME toplantısında 750 minibüs ve 250 dolmuşun taksiye dönüştürülmesi kabul edildi Neslican Tay'ın hayatı film oluyor! Film için saçlarını kazıtan Naz Çağla Irmak'ın son paylaşımı beğeni topladı 15:46 Neslican Tay'ın hayatı film oluyor! Film için saçlarını kazıtan Naz Çağla Irmak'ın son paylaşımı beğeni topladı
Advertisement