Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti - Son Dakika

Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti

29.01.2023 01:12
Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti

Adıyaman-Çelikhan karayolunda zincirsiz yola çıkan araçlar kar nedeniyle yolda kaldı.

Adıyaman- Çelikhan karayolunda zincirsiz yola çıkan araçlar kar nedeniyle yolda kaldı. Vali ve milletvekilinin de içinde bulunduğu heyet, yolda kalan aracı iterek kurtardı.

Adıyaman'ın günlerdir beklediği kar yağışı Kuzey bölgelerinde etkili olmaya başladı. Sabaha karşı başlayan kar kalınlığı 10 santimetreye kadar ulaştı. Çelikhan ilçesindeki temaslar için Adıyaman'dan yola çıkan Vali Mahmut Çuhadar, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin yolda zincir olmadığı için yolda kalan araçlara yardımcı oldu.

Adıyaman-Çelikhan karayolu Koçali köyü civarında ilerleyemeyen araçları gören protokol üyeleri araç sürücüleri ve yolcular ile sohbet etti. Yolda kalan araçları iterek mahsur kalmaktan kurtardı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, günlerdir beklenen karın yağdığını belirterek, " Allah'ın rahmeti üzerimize yağıyor. Hamdolsun, şükürler olsun" dedi.

Karayolları ekipleri daha sonra yolda temizleme çalışması yaptı. - ADIYAMAN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
AK PARTİ BURSA İL TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU AK PARTİ BURSA İL TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU Başkan Gürkan: '2023 seçimleriyle beraber Türkiye yüzyılını başlatacağız' Başkan Gürkan: '2023 seçimleriyle beraber Türkiye yüzyılını başlatacağız' AK Parti Bursa İl Teşkilatı ve milletvekili aday adayları iftarda bir araya geldi AK Parti Bursa İl Teşkilatı ve milletvekili aday adayları iftarda bir araya geldi

Son Dakika 3. Sayfa Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti - Son Dakika


Advertisement