Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika

Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret

18.09.2019 16:29
Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret, System.String[]

Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret etti.

Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret etti.

Dölek, çeşitli temaslarda bulunmak için Çubuk'a geldi. İlk olarak Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret eden Dölek, ilçe ile ilgili bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Demirbaş, "Bugün bizi ziyaretleriyle onurlandıran değerli Ankara Vali Yardımcımız Abdullah Dölek'e teşekkür ediyorum. Güzel ilçemiz Çubuk için tüm kurumlarımızla koordineli bir şekilde çalışacağız. Çubuk için en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz. Vali Yardımcımız Sayın Abdullah Dölek beyin de ilk ziyaretine ilçemizden başlaması ilçemize verilen önemi gösteriyor." dedi.

Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

2 hafta önce kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu yeniden hastaneye kaldırıldı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Son dakika: Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! 2021'de vergi ve cezalar bu oranda artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Hatay'da deprem ve tsunami uyarısı: Deniz kumundan yapılan binalar büyük tehlike taşıyor 500 yıllık caminin duvarından Roma dönemine ait taşlar çıktı Üç yıl içerisinde hem eşini hem de kızını kaybeden babanın paylaşımı yürek dağladı