Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika

Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret

18.09.2019 16:29
Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret, System.String[]

Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret etti.

Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret etti.

Dölek, çeşitli temaslarda bulunmak için Çubuk'a geldi. İlk olarak Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret eden Dölek, ilçe ile ilgili bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Demirbaş, "Bugün bizi ziyaretleriyle onurlandıran değerli Ankara Vali Yardımcımız Abdullah Dölek'e teşekkür ediyorum. Güzel ilçemiz Çubuk için tüm kurumlarımızla koordineli bir şekilde çalışacağız. Çubuk için en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz. Vali Yardımcımız Sayın Abdullah Dölek beyin de ilk ziyaretine ilçemizden başlaması ilçemize verilen önemi gösteriyor." dedi.

Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Yardımcısı Dölek'ten Başkan Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!