Son Dakika Haberleri: Vali Yazıcı, Anneler Gününü Kutladı

Vali Yazıcı, Anneler Gününü Kutladı

11 gün önce

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Yazıcı, Anneler Gününü Kutladı, System.String[]
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Yazıcı mesajında, kalplerde yaşatılan tüm annelerin; evlat sevgisini hiçbir sevgiye değişmeyen kutsal varlıklar olduğunu ifade etti.

Annelerin dünyanın en yüce görevini yerine getirdiğini ifade eden Vali Yazıcı, " Unutmayınız ki; karşılıksız tek sevgi anne sevgisidir. Anne sevgisi, insan yaşamı boyunca devam eden en önemli ve anlamlı duygulardan biridir. Annelerimiz hem inancımıza hem de kültürümüze göre baş tacımızdır" dedi.

Annelerin sevginin, fedakarlığın ve bağlılığın sembolü olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı, "En değerli varlıklarını vatan, bayrak ve millet uğruna cepheye gönderen şehitlerimizin annelerine sevgilerimi, saygılarımı, şükranlarımı sunuyor, yaşamımız boyunca vazgeçemediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, bizleri karşılıksız sevgi ve emekleriyle büyüten tüm annelerimizin Anneler Günü'nü en içten duygularımla kutlarım" şeklinde ifade etti. - BALIKESİREteğine Basılan Rus Manken Kırmızı Halıda İç Çamaşırı ile Kaldı Suudi Arabistan'da Muhalif Liderden Darbe Çağrısı: Kralı Devirin!

Bulgaristan'ı Korku Dağları Sardı! AB'den Türkiye'yi Durdurmalarını İstediler