Son Dakika Haberleri: Vali Yazıcı, Kurum Müdürleri ile Bir Araya Geldi

Vali Yazıcı, Kurum Müdürleri ile Bir Araya Geldi

2 yıl önce

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İl genelinde bulunan kurum müdürleri ile bir araya gelerek projelerle ve vatandaşlarla diyalog konularını içeren bir toplantı gerçekleştirdi.

Vali Yazıcı, Kurum Müdürleri ile Bir Araya Geldi, System.String[]
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İl genelinde bulunan kurum müdürleri ile bir araya gelerek projelerle ve vatandaşlarla diyalog konularını içeren bir toplantı gerçekleştirdi. Vali Yazıcı, "Biz vatandaşlarımızın amiri değil hizmetkarıyız, bizler halkımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüyüz" dedi.

Ortak akıl ve somut projelerle Balıkesir'i bir bütün olarak daha iyi konuma getirmek için çaba sarf edilmesinde herkesin üstüne görev düştüğünü belirten Vali Yazıcı, halkı kucaklamaya ve onların sorunlarını çözmeye sonuna kadar kararlı olduklarını ve devleti temsil eden memurlardan vatandaşın mutluluğunu esas almalarını istedi. Vatandaşa en iyi hizmeti vermek adına dikkatli davranılması gerektiğinin önemine değinen Vali Ersin Yazıcı, öncelikle vatandaşlarla olan iletişimin en iyi seviyede olmasını, vatandaşın iş ve işlemlerinin daha akıcı ve daha hassas bir şekilde yerine getirilmesini söyledi. Kamu kurumlarının her an ulaşılabilinir olması gerektiğinin altını çizen Vali Yazıcı, devlet imkanlarının vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kullanılmasının idareciler açısından bir zorunluluk olduğunu ifade etti.

Vali Yazıcı, "Biz büyük bir aileyiz"

Bütün kurumların kendileriyle ilgili işleri hızla yapmak durumunda olduğuna dikkat çeken Vali Yazıcı sözlerini şöyle sürdürdü: " Şunu bilmemiz lazım ki biz büyük bir aileyiz ve birbirimize her daim yardımcı olmak durumundayız. Herkes, her birim işini yapmakla mükelleftir. Bütün kurumlar kendileriyle ilgili işlerde yardımcı olmak ve işleri hızlı yapmak durumundadır. Yaptığınız yapacağınız hizmetler için teşekkür ediyorum. Sizlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum ve bu toplantımızın hayırlı olmasını, Balıkesir'imiz için hayırlar getirmesini diliyorum" şeklinde ifade etti.

Vali Ersin Yazıcı başkanlığındaki toplantıya Vali Yardımcıları İsmail Demirkol, Mehmet Suphi Olcay, Şükrü Kara, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ile Kurum Müdürleri katıldı. - BALIKESİRÇalışanlar Dikkat! Keyfi Rapor Almak İşten Atılma Sebebi Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı

Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti