Vali Yıldırım: "Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir" - Son Dakika

Vali Yıldırım: "Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir"

01.12.2018 10:47
Vali Yıldırım:

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, "Halkla Buluşma Günleri” kapsamında Şarköy ilçesi Mürefte Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, "Halkla Buluşma Günleri" kapsamında Şarköy ilçesi Mürefte Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, "Halkla Buluşma Günleri kapsamında ilk ziyaretimizi Mürefte Mahallemize yaptık. Bu suretle vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz, sıkıntı ve dertlerini dinliyoruz. Yapabileceklerimizi çözüp, çözemeyeceğimiz sorunları da gerekli yerlere iletmeye gayret sarf ediyoruz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız, vatandaşlarımızın kendilerine gelmesini beklemeden yanlarına Muhtarlarımızı da alarak evlere ziyaretler yapmalı, dezavantajlı, engelli, yaşlı, dul kalmış kadınlarımızın ihtiyaçları tespit edilmelidir" dedi.

"Devlet kimsesizlerin kimsesidir" diyen Vali Yıldırım, "Bizler vatandaşlarımıza hizmet için varız. Elimizdeki imkanları da onun için kullanacağız. Bu suretle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız da kendilerini daha rahat hissedecektir" diye konuştu.

Mürefte Mahallesi Muhtarı Rahmiye Kural'dan mahalle hakkında bilgi alan Vali Yıldırım, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. - TEKİRDAĞ

Vali Yıldırım: Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir
Vali Yıldırım: Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir
Vali Yıldırım: Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Vali Yıldırım: 'Devlet Kimsesizlerin Kimsesidir' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son 4 maçta 69 yol yiyen kadın takımının kaptanı: Köle gibi ev işleri yapmamızı istiyorlar Ünlü sunucu Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikteydim Berat Albayrak'ın istifasında parmağı var mı? Bülent Arınç, iddiaları yalanladı 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak için de ciğerini kesip çıkarmış Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yok oldu Jamie Vardy'nin eşi, kendisine kocasının cinsel ilişki videosuyla şantaj yapan kişinin planını ifşa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dikkat çektiği ekonomi ve yargı reformlarıyla ilgili çalışmalar 3 koldan başladı Koronavirüsü dize getiren Avustralya'da 52 bin kişi rugby maçını tribünden takip etti