Vali Yılmaz, Yangın Tatbikatında Yaralanan Öğrenciyi Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Yılmaz, Yangın Tatbikatında Yaralanan Öğrenciyi Ziyaret Etti

18.02.2012 13:30
Vali Yılmaz, Yangın Tatbikatında Yaralanan Öğrenciyi Ziyaret Etti, System.String[]

Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz ve beraberindeki heyet, Ahlat Çok Programlı Lisesi'nde yaklaşık 3 ay önce yapılan yangın tatbikatı sırasında yaralanan öğrencilerden Gökhan Çiçekli'yi evinde ziyaret etti.

Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz ve beraberindeki heyet, Ahlat Çok Programlı Lisesi'nde yaklaşık 3 ay önce yapılan yangın tatbikatı sırasında yaralanan öğrencilerden Gökhan Çiçekli'yi evinde ziyaret etti.

Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz, okulda yapılan yangın tatbikatında yaralanan öğrenciyle sohbet edip sağlık durumu hakkında bilgi aldıktan sonra, talihsiz olaydan dolayı çok üzgün olduklarını ifade etti. Yılmaz, öğrencinin durumunun daha da iyi olması için ellerinden gelen her yardımı yapacaklarını söyledi.

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz ise, öğrencinin eğitim konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacağını ve bu konuda gerekli desteği sunacaklarını ifade etti.

Ardından Vali Yılmaz ve beraberindeki heyet, Ahlat Sadullah Gencer Anadolu Lisesi'ne gitti. Burada öğrencilerle sohbet eden Yılmaz, öğrencilere çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak eğitim hususunda ne talep ediliyorsa yapılacağını söyledi. - BİTLİS

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Yılmaz, Yangın Tatbikatında Yaralanan Öğrenciyi Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı