Son Dakika Haberleri: Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı

Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı

9 gün önce

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal'ın nikahını kıydı.

Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı, System.String[]
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu14 Şubat Sevgililer Günü'nde koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal'ın nikahını kıydı.

Van Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenen nikah törenine, Vali Murat Zorluoğlu'nun eşi Sevcan Zorluoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve davetliler katıldı.

Atilla Astan ile Büşra Ünal çiftinin şahitliğini Sevcan Zorluoğlu, Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ile Mikail Aysöndü yaptı.

Çiftin nikah tarihi için güzel ve anlamlı bir gün seçtiğini belirten Vali Zorluoğlu, "Çiftimize mutluluklar diliyorum. İnşallah mutlu, huzurlu ve bereketli bir yuvaları olur. Allah sizlere bu devlet ve millet için hayırlı evlatlar nasip etsin." dedi.

Nikahı kıyan Zorluoğlu, evlilik cüzdanını çifte teslim etmek üzere eşi Sevcan Zorluoğlu'na verdi.

Cüzdanı gelin Büşra Ünal'a teslim eden Sevcan Zorluoğlu, çifte mutluluk diledi.Sokak Ortasında Yanarak Can Veren Kadın Olayının, Sırrı Çözüldü! Motorine 13 Kuruş Zam Geldi

Mesut Yılmaz'ın Oğlunun Ölümüne İlişkin Soruşturmada Takipsizlik Kararı Osmanlı Torunu, Ölünce Türkiye'de Defnedilmek İstiyor