Son Dakika Haberleri: Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı

Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı

10 ay önce

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal'ın nikahını kıydı.

Vali Zorluoğlu, Korumasının Nikahını Kıydı, System.String[]
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal'ın nikahını kıydı.

Van Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenen nikah törenine, Vali Murat Zorluoğlu'nun eşi Sevcan Zorluoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve davetliler katıldı.

Atilla Astan ile Büşra Ünal çiftinin şahitliğini Sevcan Zorluoğlu, Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ile Mikail Aysöndü yaptı.

Çiftin nikah tarihi için güzel ve anlamlı bir gün seçtiğini belirten Vali Zorluoğlu, "Çiftimize mutluluklar diliyorum. İnşallah mutlu, huzurlu ve bereketli bir yuvaları olur. Allah sizlere bu devlet ve millet için hayırlı evlatlar nasip etsin." dedi.

Nikahı kıyan Zorluoğlu, evlilik cüzdanını çifte teslim etmek üzere eşi Sevcan Zorluoğlu'na verdi.

Cüzdanı gelin Büşra Ünal'a teslim eden Sevcan Zorluoğlu, çifte mutluluk diledi.Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Dini Nikahlı Eşi Olduğu Ortaya Çıktı