Son Dakika Haberleri: Vali Zorluoğlu, Sevgililer Günü'nde Nikah Kıydı

Vali Zorluoğlu, Sevgililer Günü'nde Nikah Kıydı

9 gün önce

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendi koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal’ın nikahını kıydı.

Vali Zorluoğlu, Sevgililer Günü'nde Nikah Kıydı, System.String[]
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu14 Şubat Sevgililer Günü'nde kendi koruma polisi Atilla Astan ile Büşra Ünal'ın nikahını kıydı.

Van Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen nikah törenine Vali Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve çok sayıda davetli katıldı. Atilla Astan ile Büşra Ünal çiftinin şahitliğini Sevcan Zorluoğlu, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve Mikail Aysöndü yaptı.

Çiftin nikah tarihi için güzel ve anlamlı bir gün seçtiğini belirten Vali Zorluoğlu, "Çiftimize mutluluklar diliyorum. İnşallah mutlu, huzurlu ve bereketli bir yuvaları olur. Allah sizlere bu devlet ve millet için hayırlı evlatlar nasip etsin" dedi.

Nikahı kıyan Vali Zorluoğlu, evlilik cüzdanını çifte teslim etmek üzere eşi Sevcan Zorluoğlu'na verdi. Evlilik cüzdanını gelin Büşra Ünal'a teslim eden Sevcan Zorluoğlu, çifte mutluluklar diledi. - VANSokak Ortasında Yanarak Can Veren Kadın Olayının, Sırrı Çözüldü! Motorine 13 Kuruş Zam Geldi

Kürtçe Ağıtla Alay Eden İki Sağlık Personeline Jet Soruşturma Somali Askerlerinden Mehmetçik'e Türkçe Selam: Vatan Sana Canım Feda