Valilik Özel Kalem Müdürü Serap Köse Ziraat Fakültesine Atandı - Son Dakika

Valilik Özel Kalem Müdürü Serap Köse Ziraat Fakültesine Atandı

18.02.2012 09:54
Valilik Özel Kalem Müdürü Serap Köse Ziraat Fakültesine Atandı, System.String[]

Adana Valiliği Özel Kalem Müdürü Serap Köse, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliği'ne atandı.

Adana Valiliği Özel Kalem Müdürü Serap Köse, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliği'ne atandı.

Serap Köse, Kahramanmaraş'ta polis memuru olarak görev yaparken dönemin valisi İlhan Atış tarafından Kahramanmaraş Valiliği Özel Kalem Sekreterliğine, ardından Atış'ın Adana Valiliği'ne atanmasıyla önce Adana Valiliği Özel Kalem Sekreterliğine daha sonra özel kalem müdürlüğü görevine getirildi.

Atış, yaklaşık 4 ay önce İçişleri Bakanlığı'nın valiler kararnamesiyle merkeze alınırken Adana Valiliği'ne Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş getirildi. Vali Coş ile özel kalem müdürü olarak görevine devam eden Köse, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliği'ne atadı.

Polis memurluğundan özel kalem müdürlüğüne kadar yükselen Köse artık üniversitede görev yapacak. - ADANA

Valilik Özel Kalem Müdürü Serap Köse Ziraat Fakültesine Atandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Valilik Özel Kalem Müdürü Serap Köse Ziraat Fakültesine Atandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Avustralya'da yayına hazırlanan muhabirin yüzüne kuş çarptı Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin art arda açıklamalar: Şiddetle kınıyoruz Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var