Ankara Valiliği, kuvvetli sağanak yağış ve fırtına uyarısında bulundu - Son Dakika

Ankara Valiliği, kuvvetli sağanak yağış ve fırtına uyarısında bulundu

18.10.2020 17:37

Ankara ve çevresinde, akşam saatlerinden itibaren kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış, kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor. Ankara Valiliği ise olası tehlikelere karşı vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Ankara Valiliği, akşam saatlerinden itibaren Ankara ve çevresinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış, kuvvetli rüzgar ve fırtına görülebileceğini belirterek, vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı.

VATANDAŞLAR OLASI TEHLİKELERE KARŞI UYARILDI

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Bu akşam saatlerinden itibaren Ankara ve çevresinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış, kuvvetli rüzgar ve fırtına görülebilir. Vatandaşlarımızın oluşabilecek muhtemel risklere karşı dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir" denildi.

Ankara Valiliği, kuvvetli sağanak yağış ve fırtına uyarısında bulundu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ankara Valiliği, kuvvetli sağanak yağış ve fırtına uyarısında bulundu - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Meclis, açık cezaevlerindeki hükümlülerin izinlerinin 2 ay daha uzatılmasına sıcak bakıyor Gasptan tutuklanan zanlı, "Bizimkisi bir aşk hikayesi" deyip kafa karıştırdı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti