Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı? - Son Dakika

Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı?

26.11.2012 18:30
Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı?, System.String[]

Tabii eğer filmin yapılmasına karar verilir ve sonraki aşamalara geçilebilirse...

Mahmut Saral - - Oyun dünyasından film dünyasına adım atması en çok istenen serilerden bir tanesi Half-Life. Ama tüm bu ilgi ve alakaya rağmen Valve'ın böyle bir planı yok ve bir sürpriz yaşanmadığı sürece olmayacak da.

Valve'ın patronu Gabe Newell, PCGamer'a önceden verdiği bir röportajda ilk Half-Life'ı piyasaya sunduktan sonra Hollywood'tan birçok teklif geldiğini, ama yazılan senaryoların berbat olduğunu, bu sebeple de film projesinde yer almadıklarını dile getirmişti.

Şimdi bir röportaj da Valve'ın yazarı Marc Laidlaw'dan geldi ve Laidlaw, eğer Half-Life filmi yapılacaksa, bunu kimlerin yapması gerektiğini belirtti. Tabii kendi düşünceleri bunlar. Half-Life'ın bir film projesi bulunmuyor.

Laidlaw, Half-Life filmi için Paul Verhoeven, Peter Jackson ve Guillermo del Toro gibi isimleri göstererek, bu kişilerin ellerinden çıkacak bir Half-Life filminin harika olabileceğini dile getiriyor.

Filmler bir kenara da, yıllardır gösterilmeyen yeni oyun hakkında bir bilgi öğrenebilseydik?

Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı?
Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı?
Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı?

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Valve Yazarına Göre Half-Life Filmini Kim Yapmalı? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı