Van AK Parti'li kadınlardan Abdurrahman Dilipak'a suç duyurusu - Son Dakika

Van AK Parti'li kadınlardan Abdurrahman Dilipak'a suç duyurusu

11.08.2020 14:55
Van AK Parti'li kadınlardan Abdurrahman Dilipak'a suç duyurusu, System.String[]

Van'da AK Partili kadınlar, AK Parti'li kadınlara yönelik tepki çeken sözleriyle gündeme gelen köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu.

Van'da AK Partili kadınlar, AK Parti'li kadınlara yönelik tepki çeken sözleriyle gündeme gelen köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Van Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Fatma Ergenç, parti binasında yaptığı açıklamada, hiç kimsenin ağzımıza dahi alamadığımız o ahlaksız küfürler ile kadınlarımızın namusuna dil uzatamayacağını söyledi.

Aileleri kadın, anne, evlat, kardeş veya eş olarak birer ferdi oldukları partiye hiç kimsenin mensubu oldukları aileleri, partileri ve camialarını hakaret ve çirkin yatıştırmalar ile rencide edemeyeceğini ve incitemeyeceğini belirten Ergenç, şöyle dedi:

"Partimizin içinde bir fitne ve bölünme vesilesi olacağı ümidiyle, sözde bizimle birlikte siyasi hareketin içindeymiş gibi görünen ama aslında kirlenmiş ve dar zihniyetli gazeteci ve sosyal medya fenomenleri karşısında asla susmadık, susmayız. Partimizin kadınlarının iffetine ve namusuna yönelik hiçbir hakareti kabul etmemiz mümkün değildir. Bu sebepten dolayı, AK Parti Genel Merkezimiz, partimizin kadınlarına yönelik hakaret, çirkin yakıştırma ve yazıları ile yapmış olduğu saldırılardan dolayı Yeni Akit Gazetesi köşe yazarı, Abdurrahman Dilipak aleyhine yargıya başvurmuş olup, hukuki takip için dava açılmış bulunmaktadır."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Van AK Parti'li kadınlardan Abdurrahman Dilipak'a suç duyurusu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti