Van Büyükşehir Belediyesi trafik levha çalışmalarını sürdürüyor - Son Dakika

Van Büyükşehir Belediyesi trafik levha çalışmalarını sürdürüyor

6 gün önce

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan trafik yönlendirme levhalarının kurulum ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

Van Büyükşehir Belediyesi trafik levha çalışmalarını sürdürüyor, System.String[]

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan trafik yönlendirme levhalarının kurulum ve yenileme çalışmaları devam ediyor.


Kent merkezi ve 13 ilçede başlatılan trafik yönlendirme levhaları kurulum ve yenileme çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Bu kapsamda Ulaşım Daire Başkanlığınca Edremit ve Gevaş ilçelerine bağlı mahalle yollarında trafik levhaları kurulumu yapılırken, kent merkezindeki ana arterlerde ise kar temizleme çalışmaları nedeniyle zarar gören trafik levhaları ve duraklar onarılıyor.


Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in talimatlarıyla başlatılan çalışma kapsamında şu ana kadar Erciş, Edremit, Gevaş, Gürpınar, Bahçesaray, Özalp, Saray ve Çaldıran ilçe merkezleri ile bağlı mahallelerde levha kurulum çalışmaları tamamlanırken, kent genelinde ise bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.


Ayrıca Maraş Caddesi Semaver Kavşağı, Suvaroğlu ve Gölbaşı caddelerinde yapılan 'Yola Paralel Park' uygulaması için belli aralıklarla levhalar kuruldu. - VAN

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 04:18 Kaynak: İHASon Dakika

Manisa'daki deprem anı kamerada! Kafedeki herkes bir tarafa savruldu
Son Dakika: Akhisar ve Ankara'daki depremler sonrası toplamda 232 artçı sarsıntı meydana geldi Haftada ortalama 5 kişi jigolo çetesinden şikayetçi oluyor Manisa'da 4 saatte 132 artçı sarsıntı oldu! Vatandaşlar geceyi sokakta geçirdi

Son Dakika Haberleri