Son Dakika Haberleri: Van'da, Eylem İçin Gelen 2 Terörist Öldürüldü, 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı!

Van'da, Eylem İçin Gelen 2 Terörist Öldürüldü, 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı!

4 ay önce

Van'da eylem hazırlığında olan teröristlerin olduğu eve baskın düzenlendi. PKK'lılar el bombasıyla karşılık verince çıkan çatışmada 2 terörist öldürüldü, 1'i ağır, 3 Özel Harekat polisi de yaralandı.

Van'da, eylem amacıyla kente gelen PKK'lı teröristlerin bulunduğu eve operasyon düzenlendi. Çıkan çatışmada 2 terörist öldürülürken, 1'i ağır, 3 Özel Harekat polise yaralandı.

EYLEM HAZIRLIĞINDAKİ PKK'LILARIN EVİNE OPERASYON

Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün gece, PKK'lı 2 teröristin eylem amacıyla kente geldiği ihbarı üzerine Yalım Erez Mahallesi'ndeki bir eve operasyon düzenledi. Evi ablukaya alan Özel Harekat polisleri, teröristlere 'teslim ol' çağrısında bulundu.

TERÖRİSTLER EL BOMBASI ATINCA ÇATIŞMA ÇIKTI

PKK'lı teröristler, güvenlik güçlerinin çağrısına el bombası atıp, ateşle karşılık verince çatışma çıktı.

2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ 3 ÖZEL HAREKATÇI YARALANDI

Çatışmada, 2 terörist etkisiz hale getirilirken, 1'i ağır, 3 Özel Harekat polisi de yaralandı. Teröristlerle birlikte, Glock marka 2 tabanca ve bu silahlara ait 3 şarjör ele geçirildi.

Yaralı polisler, olay yerine sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedaviye alınırken, teröristlere yardım ve yataklık yaptıkları belirlenen 6 kişi de gözaltına alındı. Güvenlik güçlerinin mahalledeki operasyonlarının sürdüğü bildirildi.
Emekliye, Ocak Ayında En Az 307 Lira Zam Yapılacak Üniversite Öğrencisi, Atış Poligonunda Kafasına Sıkarak İntihar Etti

3 Çocuğunun Boğazını Kesen Anne: Benden Sonra Rezil Olmasınlar Diye Kestim