Son Dakika Haberleri: Van'da 'Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti' Operasyonu Kamerada

Van'da 'Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti' Operasyonu Kamerada

7 ay önce

Van'da 'Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti' operasyonu kamerada 2 ay süreli çalışma kapsamında ve 13 ayrı ara yakalamada toplam bin 247 kaçak göçmen yakalandıVAN - Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 2 ay süreli çalışma kapsamında, 13 ayrı ara yakalamada toplam bin 247 kaçak göçmen yakalanırken,...

Van'da 'Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti' operasyonu kamerada
2 ay süreli çalışma kapsamında ve 13 ayrı ara yakalamada toplam bin 247 kaçak göçmen yakalandı

VAN - Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 2 ay süreli çalışma kapsamında, 13 ayrı ara yakalamada toplam bin 247 kaçak göçmen yakalanırken, 31 şüpheli şahıs ise gözaltına alındı.
Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bir takım ihbar ve şikayetler üzerine Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Van Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çalışma yapıldığı belirtildi. 2 ay süreli kapsamlı ve projeli çalışma kapsamında, 13 ayrı ara yakalamada toplam bin 247 kaçak göçmen yakalanırken, 29 Eylül 2018 günü Van merkezli Ankara ve Bitlis illerinde de eşzamanlı operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında 31 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheli şahısların ikamet ve üst aramalarında ise; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, çok sayıda sahte belge, sahte belge düzenlemede kullanılan makine ve malzemeler ele geçirildi.
Gözaltına alınan 31 şüpheli şahıs, çıkarıldıkları adli makamlarca 12'si cumhuriyet savcılığınca serbest, 7'si adli kontrol kararı ile serbest ve 12'si ise tutuklandı.
Haber Yayın Tarihi : 03.10.2018 11:15 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Genç Kadın, Kendisini Takip Edip Cinsel Organını Gösteren Sapığı Kameraya Kaydetti! Küçükçekmece'de 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulunan Sapık Yakalandı Ankara'da Ramazan Pidesinin Fiyatı Belli Oldu