Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi - Son Dakika

Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi

04.12.2018 14:11
Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi, System.String[]

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Van’da birçok branşta düzenlenen okul sporları programı devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Van'da birçok branşta düzenlenen okul sporları programı devam ediyor.

Bu kapsamda 2018-2019 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan gençler kız-erkek futbol müsabakaları sona erdi. Müsabakalara erkek kategorisinde 33 okul katılırken, kızlar kategorisinde ise 4 okul katıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sanayi Semt Sahasında, kız-erkek kategorisinde gerçekleşen müsabakalar, çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu. Müsabakalar sonucunda erkekler kategorisinde Van Spor Lisesi birinci, Mizancı Murat Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci, Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü, Edremit Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu. Kızlar kategorisinde ise Van Spor Lisesi birinci, Van Gölü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü, Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu.

Dereceye giren okulların ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Sığınç ve Gençlik ve Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir tarafından verildi.

Dereceye giren okulların bölge finallerinde Van'ı temsil edeceği belirtildi. - VAN

Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi
Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Van'da Kız ile Erkek Futbol Müsabakaları Sona Erdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son 4 maçta 69 yol yiyen kadın takımının kaptanı: Köle gibi ev işleri yapmamızı istiyorlar Ünlü sunucu Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikteydim Berat Albayrak'ın istifasında parmağı var mı? Bülent Arınç, iddiaları yalanladı 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak için de ciğerini kesip çıkarmış Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yok oldu Jamie Vardy'nin eşi, kendisine kocasının cinsel ilişki videosuyla şantaj yapan kişinin planını ifşa etti AB ve Almanya'dan art arda Türkiye'yle gerilimi tırmandıracak tehditler: Dönüm noktasındayız Koronavirüsü dize getiren Avustralya'da 52 bin kişi rugby maçını tribünden takip etti