Van'da Şüpheli Çanta Alarmı - Son Dakika

Van'da Şüpheli Çanta Alarmı

26.11.2012 00:28
Van'da Şüpheli Çanta Alarmı, System.String[]

Van'da Cumhuriyet Caddesi'nde unutulan küçük çanta polisi alarma geçirdi.

Van'da Cumhuriyet Caddesi'nde unutulan küçük bir çanta polisi alarma geçirdi. Şüpheli çantayı polis geniş güvenlik önlemi aldıktan sonra robot ile patlattı. Çantaya müdahale sırasında meraklı vatandaşların olay yerine çok yaklaşması polisi çileden çıkardı.

Van'da akşam saatlerinde kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırımın yanında bir çanta gören vatandaşlar polise haber verdı. Şüpheli çanta üzerine polis olay yerine gelerek yolu trafiğe kapattı. Geniş güvenlik önlemleri alındıktan sora olay yerine bomba imha uzmanları geldi. Yapılan ön incelemeden sonra şüpheli çantaya bomba imha robotu ile müdahale edildi. Polisin önlemlerine rağmen müdahale sırasında şüpheli pakete yaklaşan meraklı vatandaşlar polisi çileden çıkardı. Büyük bir gürültü ile patlatılan çanta boş çıkarken, polis ve vatandaşlar derin bir nefes aldı. Bomba imha robotu ile müdahale edilen şüpheli çanta boş çıkarken, meraklı vatandaşlar patlamadan heman sonra patlatılan çantanın yanına gidip meraklarını giderdi.

Van'da Şüpheli Çanta Alarmı
Van'da Şüpheli Çanta Alarmı
Van'da Şüpheli Çanta Alarmı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Van'da Şüpheli Çanta Alarmı - Son Dakika


Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı