Van'daki Deprem - Son Dakika

Van'daki Deprem

18.02.2012 18:00
Van'daki Deprem, System.String[]

Ağrı Mustazaflar ile Dayanışma Derneği tarafından depremzedelere giyim ve gıda desteğinde bulunuldu.

Ağrı Mustazaflar ile Dayanışma Derneği tarafından depremzedelere giyim ve gıda desteğinde bulunuldu.

Ağrı Mustazaflar ile Dayanışma Derneğinden yapılan yazılı açıklamada, dernek olarak Ağrı'ya göç eden depremzede aileleri tespit ederek, kısmen de olsa ihtiyaçlarını giderebilmek için giyim ve gıda yardımında bulundukları belirtildi.

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Biz zengin ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü görevi görüyoruz. Gönül isterdi ki daha fazlasını yapalım ancak bizim de elimizden gelen bunlar. Biz kardeşlerimizi unutmadık, çünkü bu Allah'ın biz kullarına bir imtihanıdır, gerek Van halkı için gerek tüm Türkiye için bir imtihandır. Bugün kardeşlerimizin başına gelen deprem, yarın bizim başımıza bir başka gün diğer bir şehrin başına her an gelebilecek bir durumdur."

- AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Van'daki Deprem - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı