Son Dakika Haberleri: Van Denizi Su Sporları Festivali Sona Erdi

Van Denizi Su Sporları Festivali Sona Erdi

1 gün önce

Van Büyükşehir, Edremit ve İpekyolu belediyeleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün işbirliğinde bu yıl 9.’su düzenlenen Van Denizi Su Sporları Festivali sona erdi.

Van Denizi Su Sporları Festivali Sona Erdi, System.String[]
Van Büyükşehir, Edremit ve İpekyolu belediyeleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün işbirliğinde bu yıl 9.'su düzenlenen Van Denizi Su Sporları Festivali sona erdi.

Van Gölü'nü tanıtmak amacıyla Edremit- Gebze Su Sporları Merkezi ile Edremit Kent Meydanı'nda bu yıl 9.'su düzenlenen Van Denizi Su Sporları Festivali'nde onlarca sporcu değişik dalda yarıştı. İki gün süren plaj futbolu ve voleybolu ile kano, yelken, yüzme, kürek sporu ve halk yarışmaları, yapılan ödül töreniyle son buldu. Çeşitli akrobatik gösterilerinin sunulduğu etkinliğin ödül törenine Vali Vekili Mehmet Parlak, AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Atıf Çiçekli, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Cemil Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ile sporseverler katıldı.

Ödüllerin dağıtılmasının ardından festival sona erdi. - VAN

YORUMLAR


Ankara Belediyesi'nde Büyük Çalışma! ASKİ'de Bütün İzinler Kaldırıldı Fatih Terim, Göztepe Maçında Eren Derdiyok'a Şans Verecek

Kaygısızlar Dizisinin Yönetmeni Cankat Ergin, Hayatını Kaybetti Yıllardır Ona Ait Olmadığını İddia Ettiği Senet Borcunu Ödüyor