Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi - Son Dakika

Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi

25.06.2013 15:20
Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi, System.String[]

Vali Münir Karaloğlu, Erciş İlçesi'nde yapımı devam eden inşaatlarda incelemelerde bulundu.

Vali Münir Karaloğlu, Yardımcısı Mehmet Özel, Erciş Kaymakam Vekili ve Çaldıran Kaymakamı İbrahim Dündar'la birlikte Erciş İlçesi'nde yapımı devam eden inşaatlarda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Karataş mevkiinde yaptırılan 24 derslikli Endüstri Meslek Lisesi ve öğrenci pansiyonu inşaatına giden Karaloğlu, yapımı tamamlanan ve boyası yapılan binanın dış cephesindeki işçilik hatalarını görünce inşaatın kontrolörü ve yüklenici firma yetkisini yanına çağırarak sert bir şekilde uyardı.

İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü görevlisine Binayı neden düzgün kontrol etmiyorsun diye soran Vali Karaloğlu, yüklenici firmanın temsilcisine de Bu kadar kötü sıva yapılır mı diye tepki gösterdi. Binanın dış cephesinin yeniden sökülerek yapılmasını ve 15 gün içinde de kendisinin yeniden kontrole geleceğini belirten Vali Karaloğlu, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü kontrolörüne de binanın teslim alınmaması talimatını verdi.

Vali Karaloğlu, daha sonra ise Erciş sahil yolu üzerinde yapımı devam eden öğrenci pansiyonu ve öğretmen lojman inşaatında da incelemelerde bulundu. Kaba inşaatı devam eden öğrenci pansiyonundaki işçilik hatalarını gören ve tepkisini ilk olarak İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü kontrolörlerine gösteren Vali Karaloğlu, yüklenici firma yetkililerini de yine sert şekilde uyardı. Daha sonra yapımı tamamlanan ve çevre düzenlemesi çalışmalarının devam ettiği öğretmen lojmanları içine giren Vali Karaloğlu, yine dış cephedeki işçilik hatalarını görünce Yeniden yapılsın talimatı verdi.

Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi
Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi
Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Vali Karaloğlu, İşçiliği Beğenmedi - Son Dakika


Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı