Van İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, yoğun bakım ünitesi inşaatını inceledi - Son Dakika

Van İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, yoğun bakım ünitesi inşaatını inceledi

07.04.2021 16:07
Van İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, yoğun bakım ünitesi inşaatını inceledi, System.String[]

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Eğitim ve Araştırma Hastanesi içinde yapılan 3. seviye 29 yataklı yoğun bakım inşaatında incelemelerde bulundu.

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Eğitim ve Araştırma Hastanesi içinde yapılan 3. seviye 29 yataklı yoğun bakım inşaatında incelemelerde bulundu.

Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Fatih Taman ile hastaneye gelen Sünnetçioğlu, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve hastane idarecilerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sünnetçioğlu, Sağlık Bakanlığınca yapılan yatırımların ve başarılı çalışmaların herkes tarafından takdir edildiğini belirtti.

Vatandaşlara en iyi sağlık hizmetini vermek için gayret ettiklerini belirten Sünnetçioğlu, "İl Sağlık Müdürlüğümüz ve tüm paydaşlarımızla vatandaşlarımıza daha çok hizmet etmek için çalışmalarımız devam edecek. Amacımız Van ve bölge halkımıza layık olmaktır." dedi.

Başhekim Çelik ise "Hastane yönetimi olarak Van Valiliğimiz ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün destekleriyle çok kısa zamanda birçok birimlerimizi hizmete açarak halkımızın hizmetine sunduk. Yeni birimleri açmak için çalışmalarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Van İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, yoğun bakım ünitesi inşaatını inceledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Koronavirüs nedeniyle herhangi bir ölümün yaşanmadığı ülkeye tehlike kıyıdan geldi Koronavirüs nedeniyle herhangi bir ölümün yaşanmadığı ülkeye tehlike kıyıdan geldi Kanal İstanbul'la ilgili eski cümleleri hatırlatılan Ali Babacan, sözlerine açıklık getirdi Kanal İstanbul'la ilgili eski cümleleri hatırlatılan Ali Babacan, sözlerine açıklık getirdi MHRS ve Alo 182, Bakan Koca'nın 'aşılamada 55 yaş üstüne geçildi' açıklamasının ardından çöktü MHRS ve Alo 182, Bakan Koca'nın 'aşılamada 55 yaş üstüne geçildi' açıklamasının ardından çöktü Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Son Dakika: Türkiye'de 19 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 341 kişi vefat 55 bin 149 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 19 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 341 kişi vefat 55 bin 149 yeni vaka tespit edildi Doktoru 1570 farklı numaradan arayıp taciz eden sanığın akli dengesi yerinde çıktı Doktoru 1570 farklı numaradan arayıp taciz eden sanığın akli dengesi yerinde çıktı Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti