Son Dakika Haberleri: Van Muradiye Şelalesine Yerli Turist Akını

Van Muradiye Şelalesine Yerli Turist Akını

2 ay önce

Muradiye şelalesine yerli turist akınıTürkiye'nin değişik illerinden gelen çoğu emekli vatandaşlar, kentteki ziyaretleri kapsamında Muradiye Şelalesi'ni de ziyaret etti.

Muradiye şelalesine yerli turist akını

Türkiye'nin değişik illerinden gelen çoğu emekli vatandaşlar, kentteki ziyaretleri kapsamında Muradiye Şelalesi'ni de ziyaret etti. Ziyaretçiler her mevsim farklı güzelliğe sahip şelaleye hayran kaldıklarını söyledi.

Türkiye'nin değişik illerinden Van'ın Muradiye ilçesine gelen yerli turistler, kar yağışı ile birlikte görsel bir şölen sunan şelaleye hayran kaldılar. Ankara'dan geldiğini belirten Merih Işık, "Hiç böyle güzel bir manzara ile karşılaşmamıştım. Muhteşem bir yer. Mutlaka gelin ve görün. Harika yerler. İnsanıyla, doğasıyla görülmeye değer yerler. İyiki gelmişim, iyi ki böyle güzel bir yeri gördüm" dedi.

Balıkesir Burhaniye'den gelen emekli öğretmenlerden Nizamettin Özcan Ören de, Van'ı görmek ve insanlarıyla tanışmak amacıyla böyle bir gezi turuna çıktıklarını, gördükleri Muradiye Şelalesi'ne hayran kaldıklarını söyledi.

Şelaleyi gezen yerli turistler, bol bol hatıra fotoğrafı çektikten sonra buradan ayrıldılar."Ya Borcunu Ver Ya Karını" Diyen Amcasını Öldürüp Üzerine Kamyonla Toprak Döktürdü E-Ticaret Devi Amazon'un Dağıtım Merkezindeki Çöp Kutusunda Ölü Bebek Bulundu

Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması, Artık Ağır Kusur Sayılmayacak