Van Persie'de Görüşmeler Tıklandı! 6 Aylık Maaşı... - Son Dakika

Van Persie'de Görüşmeler Tıklandı! 6 Aylık Maaşı...

3 yıl önce

Fenerbahçe’nin bir an önce elden çıkarmak istediği Van Persie konusunda henüz bir adım atılamadı. Hem Feyenoord cephesi hem de Fenerbahçe tarafı beklemeye geçti

Van Persie'de Görüşmeler Tıklandı! 6 Aylık Maaşı..., System.String[]

Celal Umut Eren/ Skorer Dış Haberler
Fenerbahçe'de kadroda düşünülmeyen ve hızlı bir şekilde elden çıkarılması beklenen Robin Van Persie konusunda Feyenoord ile görüşmeler devam ediyor.
Şu anda herhangi somut bir gelişme yaşanmadığı öğrenilirken, görüşmelerde henüz bir sonuç çıkmadı. Van Persie'nin 6 aylık maaşından bir kısmını istediği bildirildi.
Hollanda'da Rotterdam kulübüne yakın kaynakların bilgisine göre de Feyenoord, Fenerbahçe'ye bonservis nedeniyle bir para ödemek zorunda.
Fenerbahçe tarafı da hem para ödemek hem de hiçbir karşılığı olmadan bırakmaktan yana durmuyor.
Edinilen bilgiye göre de şu an için her iki taraf da somut bir adım atamamış durumda. Feyenoord'un da bu durumlardan sonra iki planı duruyor; İlk olarak Van Persie'yi kiralık olarak kadroya katmak ya da sezon sonuna kadar bekleyip, sözleşmesi biteceği için bonservissiz kadroya dahil etmek..

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2018 01:45 

YORUMLAR


Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri