Son Dakika Haberleri: Hollanda Ekibi Excelsior'un Başkanı: Robin van Persie, Ülkeye Dönme Planları Yapıyor

Hollanda Ekibi Excelsior'un Başkanı: Robin van Persie, Ülkeye Dönme Planları Yapıyor

5 ay önce

Hollanda Ligi ekiplerinden Excelsior'un başkanı "Robin van Persie, yeniden Hollanda'ya dönme planları yapıyor. Dönerse ya bizde ya da Feyenoord'da oynayacak." dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie için ülkesi  Hollanda'dan transfer iddiası ortaya atıldı. Excelsior Başkanı de Jong yaptığı açıklamada golcü futbolcunun yeniden ülkesine dönmeyi planladığını ve bunun gerçekleşmesi halinde rotasının Excelsior veya  Feyenoord olacağını söyledi.

Hollanda basınından Voetbal International'da yer alan habere göre; Excelsior Başkanı de Jong,  Van Persie'nin yeniden  Hollanda'ya dönme planları yaptığını söyledi.

"MUTLAKA LİGDE KALMAMIZ GEREKİYOR"

Yıldız futbolcunun Excelsior veya  Feyenoord'a döneceğini ifade eden de Jong, " Van Persie'nin bu yönde planları var. Oynamak isteyeceği takımlar da  Feyenoord veya Excelsior olacak. Eğer  Van Persie bizim takıma gelirse, mutlaka Eredivisie'de kalmamız gerekiyor" dedi.

Robin van Persie kariyerine Excelsior altyapısında başlamıştı.


Kaynak: Futbolarena.com

TBMM'ye Gönderilen Gizli Raporda Çarpıcı Detay: Uludere'yi MİT'e Yıkmak İstediler İllüzyonist, Katıldığı Yarışmada Şovuyla Ağızları Açık Bıraktı
İran'dan Türkiye'ye Küstah Tehdit: PJAK Saldırısından Türkiye Sorumlu, Sert Karşılık Vereceğiz

1