Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar - Son Dakika

Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar

06.01.2012 15:22
Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar, System.String[]

Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi'nde İzmirli gençler, Vanlı depremzede arkadaşlarına kardeşlik eli uzattı.

Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi'nde İzmirli gençler, Vanlı depremzede arkadaşlarına kardeşlik eli uzattı. Proje kapsamında Vanlı arkadaşları için sinema filmi seyretme etkinliği de düzenlediler. Bilinçli Gençler Derneği'nin yürütmekte olduğu projede ilköğretimden üniversiteye kadar gençler, Van'a yardım etmek için çalışıyor. Depremden sonra Bornova ilçesi Naldöken Mahallesi'ne yerleşen Vanlıların çocuklarına, Muharrem Candaş İlköğretim Okulu öğretmenleri ve öğrencileri de proje kapsamında yardım eli uzattı.

"Hoşgeldin Kardeşim Projesi" başlatarak depremzedelerin kötü gününde yanında olan ve destek veren öğrenciler takdir topladı. Zor günler geçiren depremzede arkadaşları için önümüzdeki günlerde futbol maçı, ev ziyaretleri, "Denizi Görelim" gibi birçok etkinlik planlayan öğrencilerin amacı, kötü hatıralarından bir an önce kurtulmalarını sağlamak.

Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar
Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Vanlı Depremzede Arkadaşlarına Kardeşlik Eli Uzattılar - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor