Var Sisteminin Çevrim Dışı Denemesi Yapıldı - Mhk Başkanı Yusuf Namoğlu (1) - Son Dakika

Var Sisteminin Çevrim Dışı Denemesi Yapıldı - Mhk Başkanı Yusuf Namoğlu (1)

28.10.2017 21:15
Var Sisteminin Çevrim Dışı Denemesi Yapıldı - Mhk Başkanı Yusuf Namoğlu (1), System.String[]

Süper Lig'in 10. haftasında Medipol Başakşehir ile Teleset Mobilya Akhisarspor arasında yapılan maçta, Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi ilk kez çevrim dışı olarak uygulandı.

Süper Lig'in 10. haftasında Medipol Başakşehir ile Teleset Mobilya Akhisarspor arasında yapılan maçta, Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi ilk kez çevrim dışı olarak uygulandı. Maç sonrası MHK Başkanı Yusuf Namoğlu basın mensuplarının sorularını cevapladı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Var Sisteminin Çevrim Dışı Denemesi Yapıldı - Mhk Başkanı Yusuf Namoğlu (1) - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli