Vatan Partisi, Ankara Adaylarını Tanıttı - Son Dakika

Vatan Partisi, Ankara Adaylarını Tanıttı

04.10.2015 17:39
Vatan Partisi, Ankara Adaylarını Tanıttı, System.String[]

Vatan Partisi, Ankara milletvekili adaylarını düzenlediği törenle halka tanıttı.

Vatan Partisi, Ankara milletvekili adaylarını düzenlediği törenle halka tanıttı. Genel Başkanı Doğu Perinçek, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan ve Hulki Cevizoğlu da Sürmeli Otel’de düzenlenen etkinliğe katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan törenin açılış konuşmasını Doğu Perinçek yaptı. Perinek, “ABD’nin hem Türkiye’nin bölünmesi, hem de ekonomik olarak Türkiye’yi borç batağına sokma planı 24 Temmuz’da TSK’nın başlattığı operasyonlarla çökmeye başlamıştır. Türkiye’nin önünde yeni bir dönem vardır. Bu dönem aydınlanma ve kalkınma dönemidir.” dedi.

Ardından Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekin söz aldı. Aynı zamanda seçimlerde, Ankara’dan 1. Bölge milletvekili adayı olan Pekin, Türkiye'nin bölünmemesi için Ortadoğu’da oluşmaya başlayan birliğe katılmak gerektiğini, her türlü olumsuz koşula rağmen önümüzdeki dönemin milli devletin kurulacağı dönem olduğunu savundu.

Üçüncü konuşmacı ise Öcalan'ı sorgulayan komutan Hasan Atilla Uğur, “Vatan Partisi içinde yer almaktan gurur duyuyorum. Biz Atatürk devrimini tamamlayacak partiyiz. Yüzde yüz başaracağız, hiç kaygı duymuyorum.” ifadelerini kullandı.

Program, Ankara Üniversitesi öğrencisi, Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Güldane Pekdoğan’ın "Vatan Partisi Gençlik Kolları Öncü Gençlik’in her dönemde en önde yer aldığı ve bundan sonra hiç çekinmeden, korkmadan en önde yer alacağını" vurgulamasıyla sona erdi.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Politika Vatan Partisi, Ankara Adaylarını Tanıttı - Son Dakika


Son Dakika

Kadir Şeker'in kurtardığı kadın, eroin dolu araçta yakalandı! Yanındaki adam "dini nikahlı" eşi olduğunu söyledi Elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden rahip Erivan'a kaçtı Canlı yayında gelen soruya sinirlenen Fatih Altaylı küplere bindi: A be beyinsiz! Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Ünlü şarkıcı, aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı Kısıtlamayı ihlal eden alkollü sürücü polislere zor anlar yaşattı: Dövmeyeceksen niye götürüyorsun karakola? F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi?