Vatan Partisi, Erzincan Milletvekili Adaylarını Açıkladı - Son Dakika

Vatan Partisi, Erzincan Milletvekili Adaylarını Açıkladı

08.04.2015 17:25
Vatan Partisi, Erzincan Milletvekili Adaylarını Açıkladı, System.String[]

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesinde Vatan Partisi Erzincan Milletvekili adaylarını açıkladı.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesinde Vatan Partisi Erzincan Milletvekili adaylarını açıkladı. Vatan Partisi Erzincan İl Başkanı Nurettin İnce, "Baraj endişemiz yok" dedi.

Vatan Partisi İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında milletvekili adaylarını açıklayan İl Başkanı Nurettin İnce, Vatan Partisi'nin baraj endişesinin olmadığını belirtti.

Emperyalizmin Türkiye'yi PKK kanalıyla bölmeye karşı çıkacağım diyenlerin Vatan Partisi'ne oy vermeleri gerektiğine dikkat çeken İl Başkanı Nurettin İnce, "Erzincan'da Vatan Partisi seçimlere kararlı bir şekilde girecek. İlk sıradaki adaylarımızdan Prof. Dr. Ali Demirsoy yakın zamanda Erzincan'a gelerek Erzincan'daki vatandaşlarımızla kucaklaşarak buradaki seçim çalışmalarına başlayacak. Sayın Demirsoy Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde doğdu ve daha sonra Ankara'ya yerleşti. Hala daha Ankara'da bulunmaktadır kendisi bunun yanı sıra Demirsoy Türkiye çapında değil Dünya çapında bir bilim adamıdır. İkinci milletvekili adayımız Musa Dursun ise Erzincan'ın Kemah ilçesinde doğmuş ve daha sonra yurt dışına çıkarak Vatan Partisinin orada temsilciliğinde görevler yapmıştır.

Bütün partiler Türkiye'yi bölmek amacıyla projeler içinde yer almaktalar. Şuan Ortadoğu kan gölü halinde hangi partinin sesi çıkıyor? Hepsi Amerikan ve Ortadoğu projesi içinde yer almaktadır. Bugün AKP Türkiye'yi çok büyük bir bataklığın içine sürüklediğini görüyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi halkçılık görevini yerine getiriyor mu ? Şuan Cumhuriyet Halk Partisinde gerçek Atatürkçüler tasfiye edilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisinin tabanındaki bütün vatandaşlarımıza sesleniyoruz Milliyetçiliğin kalesi Vatan Partisidir ve Vatan Partisini desteklemeniz gerekiyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün yegane partisi Vatan Partisinin kendisidir.

Vatan Partisi Erzincan'ın tüm ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürecektir. Bizler bütün partilerin oy tabanlarına sesleniyoruz ve hepsine talibiz. Vatan sever vatandaşlarımızın Vatan Partisini desteklemelerini ve oy vermelerini istiyoruz.

Vatan Partisi yüzde 10 barajını geçecektir. Ama yüzde 10 barajı nedeniyle insanlarımız yıllardır kozlanmakta. Gelin Vatan partisiyle Türkiye'nin varlığını ve birliğini sağlayalım ve tekrar Türkiye'yi Mustafa Kemal Atatürk'ün o Türkiye Cumhuriyetinin rotasına sokalım" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İl Başkanı Nurettin İnce, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlere Vatan Partisi'nin Erzincan milletvekilleri adaylarından Prof. Dr. Ali Demirsoy ve Musa Dursun'un katılacağını belirtti. - ERZİNCAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vatan Partisi, Erzincan Milletvekili Adaylarını Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi