Vatandaş uyarıları dikkate aldı, Cevizlibağ'da trafik sorunsuz aktı - Son Dakika

Vatandaş uyarıları dikkate aldı, Cevizlibağ'da trafik sorunsuz aktı

11.03.2022 09:35

Vatandaş uyarıları dikkate aldı, Cevizlibağ'da trafik sorunsuz aktı İstanbul'da gece saatlerinde etkisini daha da artıran kar yağışı ortalığı beyaza bürürken, Cevizlibağ'da vatandaşların daha çok toplu taşımayı tercih etmesiyle trafikte bir sorun yaşanmadığı görüldü.

Vatandaş uyarıları dikkate aldı, Cevizlibağ'da trafik sorunsuz aktı

İSTANBUL - İstanbul'da gece saatlerinde etkisini daha da artıran kar yağışı ortalığı beyaza bürürken, Cevizlibağ'da vatandaşların daha çok toplu taşımayı tercih etmesiyle trafikte bir sorun yaşanmadığı görüldü.

İstanbul'da etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Mega kentin bazı noktalarında trafik durma noktasına gelirken Cevizlibağ D100 karayolunda ise trafiğin sorunsuz aktığı görüldü. İşe gitmek için yola çıkan vatandaşlar uyarılara uyarak toplu taşıma araçlarını tercih etti. Vatandaşlar kar yağışı altında işlerine gitmek için metrobüs duraklarına gitmeye çalıştı. Beyaza bürünen İstanbul dron ile görüntülendi.

YORUMLAR
500
TAHIL YÜKLÜ 'STAR HELENA' İSTANBUL BOĞAZINDAN GEÇTİ TAHIL YÜKLÜ 'STAR HELENA' İSTANBUL BOĞAZINDAN GEÇTİ Hemşire Ömür Erez'in katiline ağırlaştırılmış müebbet talebi Hemşire Ömür Erez'in katiline ağırlaştırılmış müebbet talebi Umut İşler: 'Genç Girişimcilere Destek Olmalıyız!' Umut İşler: 'Genç Girişimcilere Destek Olmalıyız!'
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Vatandaş uyarıları dikkate aldı, Cevizlibağ'da trafik sorunsuz aktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş