Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu - Son Dakika

Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu

21.01.2021 00:02

Son dönemde fiyat artışıyla gündeme gelen ayçiçek yağı, vatandaşın cebini yakıyor. Vatandaş ise bu durumu terse çevirip esprili hale getiriyor. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, bir vatandaş telefonda aldığı haber üzerine yıkılıyor. Daha sonra "Ne oldu?" diye sorulan vatandaş, "Evde yağ bitmiş" yanıtıyla karşılık veriyor.

Yemeklerin vazgeçilmezi olan ayçiçek yağındaki fiyat artışı, son günlerde Türkiye gündeminden düşmüyor. Bir vatandaşın çektiği ayçiçek yağı videosu ise sosyal medyada gündem oldu.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Ayçiçek yağındaki fiyat artışları sonrası vatandaşlar bu durumdan şikayetçi olurken bir yandan da komik videolar çekmeyi de ihmal etmiyorlar. Bir pazarda çekildiği görülen videonun ilk saniyelerinde telefonla konuşan vatandaş gelen haberle dizlerini dövüyor. Daha sonra aldığı haber karşısında yıkılan adam, yere çöküyor. Bir vatandaşın "Ne oldu? sorusuna ise adam, "Evde yağ bitmiş" yanıtını veriyor. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında çekilen video sosyal medyada en izlenenler arasına girdi.

Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu

Son Dakika Güncel Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bartın'da 10 kişide mutasyonlu virüs tespit edildi, 5 mahalle karantinada Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Son Dakika! Normalleşmenin ele alınacağı kritik Kabine toplantısı başladı! Kararları Erdoğan bizzat açıklayacak Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, ortalık kan gölüne döndü Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur? Masumiyet dizisiyle ilgili dikkat çeken Cem Garipoğlu detayı Marmaris'te katı atık ayrıştırma tesisinde yeni doğmuş bebek cesedi bulundu 12. kattan düşen küçük kızı, yoldan geçen kurye kurtardı