Son Dakika Haberleri: Vatandaşlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Yürüyerek Gitti

Vatandaşlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Yürüyerek Gitti

4 ay önce

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen etkinliklere katılmak isteyen vatandaşlar, Altunizade'den 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne yürüyerek gitti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen etkinliklere katılmak isteyen vatandaşlar, Altunizade'den 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne yürüyerek gitti.

VATANDAŞLAR, 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE YÜRÜYEREK GİTTİ

Bazı vatandaşların üzerinde Türk bayrağı bulunan tişört giydikleri, bazılarının da ellerinde Türk bayrakları taşıdığı görüldü.

BAŞKAN ERDOĞAN, YÜRÜYÜŞ İÇİN İSTANBUL'DA

Öte yandan Başkan Erdoğan 15 Temmuz Şehitleri Anma Günü için İstanbula Geldi.

15 TEMMUZ'DA ETKİN ROL OYNAYAN KAMYONLAR KÖPRÜDE

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Şehitler Abidesi'nde gerçekleştilecek tören öncesi darbe girişimini önlemede etkin rol oynayan hafriyat kamyonları Türk bayraklarıyla süslenerek köprüye geldi.

VATANDAŞLAR ŞEHİTLER ABİDESİ'NDE DUA ETTİ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Şehitler Abidesi'ne ellerindeki Türk bayrakları ve 15 Temmuz şehitlerinin fotoğraflarının bulunduğu bayrak ve flamalarla gelen vatandaşlar, dualar etti.
Arap Dünyasında, Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Nişanlısı Hatice Cengiz'in Erkek Olduğu İddia Edildi TBMM Yakınında Polis Ekipleri, Bir Traktörü Durdurmak İçin Ateş Açtı

Savcılık, Rahip Brunson İçin Verilen Kararın Bozulması İçin Harekete Geçti