Vatikan'da pazar ayinine koronavirüs etkisi: İbadetler sanal aleme taşındı - Son Dakika

Vatikan'da pazar ayinine koronavirüs etkisi: İbadetler sanal aleme taşındı

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, salgının yayılmasını engellemek için pazar ayinini videokonferans yoluyla, internet üzerinden yönetti. Dini lider, "kendimi kafeste hissediyorum" dedi.

Dünyaya hızla yayılan ve 3 binden fazla kişinin ölümüne neden olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) dini ibadetleri de vurdu.


İtalya sınırları içindeki Vatikan en sakin pazar günlerinden birini geçirdi. Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, salgının yayılmasını engellemek için pazar ayinini telekonferans yoluyla, internet üzerinden yönetti.

Vatikan'da pazar ayinine koronavirüs etkisi: İbadetler sanal aleme taşındı

Kaynak: Euronews.com


Son Dakika

Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı ABD'li hakim, tecavüze uğrayan kadına sorduğu soru sonrası görevden alındı Öfkeli baba, Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen kızını diri diri yakmak istedi ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Nissan, Barselona'daki fabrikasını kapatıyor Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi Gerginliğin arttığı Himalayalar sınırına Çin ve Hindistan binlerce asker gönderdi Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya mesajı Yunan basınında ses getirdi 1.700 akıl hastasının yanlışlıkla taburcu edildiği Galler'de, yetkililer şaşkın Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu