Vekiller Muhtarları Dinledi - Son Dakika

Vekiller Muhtarları Dinledi

AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Bor ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Vekiller Muhtarları Dinledi, System.String[]

AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Bor ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ve AK Parti İlçe Başkanı Yavuz Ergun'un da katıldığı toplantıda muhtarlar sorunlarını anlattı.

Muhtarlar, çevre kirliliğine neden olan Akkaya Barajı'yla ilgili sorundan, mahallelerine doğalgaz hattı çekilmesine, özlük haklarından, yardımlar konusuna kadar çeşitli sorunları milletvekillerine iletti.

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi ise dikkatle dinledikleri sorunlara ilişkin çözüm önerileri konusunda gerekli adımları atacaklarını ifade ettiler.

- NİĞDE

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:02 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vekiller Muhtarları Dinledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü yenen her 10 hastadan 9'unda belirtiler devam ediyor Glasgow Rangers-Galatasaray maçı şifresiz yayınlanacak 56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi Son Dakika: Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Türkiye Ermenistan'la çatışmada taraf değil Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan küstah tehdit: Türkiye Azerbaycan'a destek veriyor, karşılık vereceğiz 16 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan iki kişi tutuklandı FETÖ nedeniyle kayyum atanan Naksan grubu, borcundan daha ucuza satışa çıkarıldı Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi