Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cüneyt Özdemir'in Sorusu Karşısında Ara Vermek İstedi - Son Dakika

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cüneyt Özdemir'in Sorusu Karşısında Ara Vermek İstedi

27.01.2019 12:52

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile söyleşi yapan Cüneyt Özdemir, Pompeo'nun kendisine 'diktatör' imasında bulunmasıyla ilgili soru karşısında Maduro'nun gerildiğini ve ara verdiğini söyledi.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile söyleşi yapan Cüneyt Özdemir, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun Maduro hakkındaki sözlerini sorunca ortam gerildi. Özdemir, Maduro'nun sorunun ardından ara vermek istediğini söyledi.

MADURO SİNİRLENDİ

CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programı için Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile söyleşi yapan Cüneyt Özdemir, soruları çok direkt sorduğunu, hatta zaman zaman Maduro'nun sinirlendiğini söyledi. Özdemir, "Maduro sık sık Türkiye'ye olan sevgisini dile getirdi" dedi.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro

POMPEO SORUSU ORTAMI GERDİ

Maduro'ya ABD ile ilişkileri ile ilgili sorular sorduğunu belirten Özdemir, Pompeo'nun kendisine Twitter'dan 'diktatör' imasında bulunması sorusuyla Maduro'nun gerildiğini ve söyleşiye ara verdiğini ifade etti. Özdemir, sonrasında Maduro'nun isteği üzerine söyleşiye devam edildiğini ve o soruya şöyle cevap verildiğini açıkladı:

"Pompeo herkesi kendi dikte ettiği gibi konuşmasını istiyor ve onun söyledikleri olsun istiyor."

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cüneyt Özdemir'in Sorusu Karşısında Ara Vermek İstedi
Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cüneyt Özdemir'in Sorusu Karşısında Ara Vermek İstedi

Son Dakika Güncel Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cüneyt Özdemir'in Sorusu Karşısında Ara Vermek İstedi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Erzincan'da 4,3 büyüklüğündeki deprem, bazı yapılarda çatlaklar oluşturdu Hayatını bu işten kazanıyor! Görme engelli genç, çektiği fotoğraflarla büyülüyor