Venezuela Lideri Maduro, Rap Şarkısıyla Dans Etti - Son Dakika

Venezuela Lideri Maduro, Rap Şarkısıyla Dans Etti

08.05.2019 17:35

Ülkedeki darbe girişiminin bastırılmasının ardından bir kez daha kameralar karşısına çıkan Venezuela lideri Nicolas Maduro, bu sefer rap şarkısında dans ederken görüntülendi.

Venezüella'da kendisini devlet başkanı ilan eden ABD destekli Juan Guaido önderliğinde gerçekleştirilen askeri darbe girişiminin bastırılmasının ardından ülkenin lideri Nicolas Maduro Venezüellalılarla bir araya gelmeye devam ediyor.

MADURO, RAP MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS ETTİ

Son olarak gençlerle birlikte düzenlenen bir etkiniliğe katılan Maduro, burada rap müzik eşliğinde dans etti. Kendisi için yazılan bir rap şarkısında dans eden Maduro'nun görüntüleri sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı.

Venezuela Lideri Maduro, Rap Şarkısıyla Dans Etti

Son Dakika Güncel Venezuela Lideri Maduro, Rap Şarkısıyla Dans Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı KPSS sınavında yine aynı görüntüler: Sınava saatinde gelmeyen adaylar kapıda kaldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Tekme tokat kavga ettiler! Liseli kızların "sevgili" kavgası kamerada Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu