Son Dakika Haberleri: Venezuela Teknik Direktörü: Paraguaylılar, Maç Öncesi Otele Kadın Gönderdi

Venezuela Teknik Direktörü: Paraguaylılar, Maç Öncesi Otele Kadın Gönderdi

6 gün önce

Venezuela Teknik Direktörü, Paraguay mücadelesi sonrası "Paraguaylılar, futbolcularımı ayartmak için kaldığımız otele kadın gönderdi. Biz tahriklere kapılmadan maçı kazandık." dedi.

Venezuela Teknik Direktörü Rafael Dudamel,  2018 Dünya Kupası  Güney Amerika Elemeleri maçı öncesi tahriklere kapılmadıklarını söyledi. Dudamel, eski taktik ve stratejilerin tekrar gündeme geldiğini belirtti.

"KALDIĞIMIZ OTELE KADIN GÖNDERDİLER"

Venezuela –  Paraguay maçı sonrası basın toplantısında konuşan Dudamel, "Maç öncesi Paraguaylılar, futbolcularımı ayartmak için kaldığımız otele kadınlar gönderdi. Aslında bunlara şaşırmadık. Bu taktik ve stratejiler eskiden kullanılırdı. Biz tahriklere kapılmadan sahaya çıktık ve maçı kazandık." dedi.

MAÇ 1-0 BİTMİŞTİ

Gruptan çıkma ihtimali olmayan Venezula, galip gelmesi halinde gruptan çıkacak puana ulaşabilecek olan  Paraguay'ı deplasmanda 1-0 mağlup etmeyi başardı.

(Fanatik)


Trabzonsporlu Yönetici, Rıza Çalımbay'ın Gelmesinin Ardından İstifa Etti İspanya Profesyonel Futbol Ligi Başkanı: Barcelona Ayrılırsa Batarız
Trabzonspor, Rıza Çalımbay'la Anlaştığını Resmen Duyurdu ABD'de Parayı Bulan Eski Fenerbahçeli Bogdanovic, Yeni Arabasıyla Şov Yaptı