Veyis Ateş'in programında canlı yayında yine ses duyuldu - Son Dakika

Veyis Ateş'in programında canlı yayında yine ses duyuldu

Veyis Ateş'in sunduğu daha önceki canlı yayınlarda yaşanan yellenme kazaları sonrası bu kez stüdyoda köpek havlama sesi duyuldu.

Son dönemlerde Habertürk ekranlarında canlı yayınlar sırasında duyulan seslere bir yenisi daha eklendi.

Veyis Ateş'in sunduğu "Habertürk gündem" programına; gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü gazetesi yazarı Aytunç Erkin, Posta gazetesi yazarı Oral Çalışlar, Emekli asker Mete Yarar ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu konuk oldu.

HAVLAMA SESİ DUYULDU, VEYİS ATEŞ ARAYA GİRDİ

Programda; Mete Yarar'ın konuştuğu esnada ise stüdyoda köpek havlama sesi duyuldu. Havlama sesi Oral Çalışlar'ın mikrofonundan gelirken, Veyis Ateş araya girip daha önceki programlarda yaşanan yellenme kazalarına atıfta bulundu. Ateş, "Oral abi, bu program seslere karşı duyarlı bir program. Dolayısıyla bunun bir köpek sesi olduğunu lütfen senden duymak isteriz" ifadelerini kullandı.

KAHKAHA ATTILAR

Konuklar olayı kahkaha ile karşılarken, Oral Çalışlar da, "Evet, evet benden geliyor. Adadayım" diyerek köpek sesinin kendisinden geldiğini doğruladı.

Veyis Ateş'in programında canlı yayında yine ses duyuldu

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 09:18

Son Dakika Medya Veyis Ateş'in programında canlı yayında yine ses duyuldu - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İşte bayram trafiklerini sona erdirecek Kuzey Marmara Otoyolu'nun güncel fiyat tablosu Karantinadan kaçan yaşlı adam, dükkanında yorgan dikerken yakalandı Karantinaya alınan yaşlı adam, evinde ölü bulundu "Kocan seni aldatıyor" mesajıyla şoke olan Eylül Öztürk, kimin gönderdiğini öğrenince ağzı açık kaldı Son dakika: Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Kavşağı kesimini açtı: Ülkemize yıllık katkısı 595 milyon lira Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşi Duygu Paracıkoğlu'dan ilginç çıkış: Kınıyorum ama o adam masum değil Jamal Musiala, Bayern Münih formasıyla Bundesliga'da gol atan en genç futbolcu oldu Oyun için çıktığı demir korkuluk, 12 yaşındaki çocuğun koluna saplandı