Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor - Son Dakika

Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor

28.04.2016 18:08
Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor, System.String[]

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 77 milyon lira tutarı olan 15 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için yarın Çankırı'ya gelecek.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 77 milyon lira tutarı olan 15 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için yarın Çankırı'ya gelecek.

Bakanlık tarafından verilen bilgiye göre; Veysel Eroğlu, yarın saat 14.00'te Belediye Meydanı'nda düzenlenecek toplu temel atma ve açılış merasiminde DSİ tarafından inşa edilecek Şabanözü Kutluşlar Barajı, Korgun Karatekin Barajı, Korgun Yolkaya Barajı, Orta Kalfat Göleti Sulaması, Yukarıöz Göleti Sulaması, Güldürcek Barajı Havzası Atıksu Tesisi ile 3 adet taşkın koruma tesisi, DKMP tarafından yapılacak kadın çayırı Tabiat Parkı idare ve Ziyaretçi Tanıtım Merkezi ve 7 adet orman köşkünün temellerini atacak.

Veysel Eroğlu, aynı merasimde DSİ tarafından inşa edilen Eldivan Ekinne Göleti Sulaması ve 2 adet taşkın koruma tesisini hizmete alacak. Ayrıca DKMP projeleri ile ağaçlandırma ve ormancılık projelerini de açıklayacak.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi 10 metrelik çukur, tarladaki çiftçileri korkutuyor 10 metrelik çukur, tarladaki çiftçileri korkutuyor Bakan'dan üreticilere müjde! 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak Bakan'dan üreticilere müjde! 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı Şebekeye zirai ilaç karışınca sular sarı aktı, 2 kişi hastanelik oldu Şebekeye zirai ilaç karışınca sular sarı aktı, 2 kişi hastanelik oldu El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar
Advertisement