Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor! - Son Dakika

Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor!

31.03.2019 08:01

Sakatlığı sebebiyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Vincent Aboubakar, yeni sezonda tekrar siyah-beyazlı formayı giymek istediğini yönetime iletti.

Beşiktaş'ta 2016-2017 sezonunda kiralık olarak forma giyen ve taraftarların gönlünde ayrı bir yeri olan Vincent Aboubakar geri dönmek için adeta can atıyor. Kamerunlu golcünün yönetimle iletişime geçtiği ve siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söylediği öğrenildi.

6 AYDIR FORMA GİYMİYOR

Bu sezon Şampiyonlar Ligindeki Galatasaray maçı öncesinde ön çapraz bağları yırtılan Aboubakar, yaklaşık 6 aydır formasından uzak kalmış durumda. Rehabilitasyon döneminde olan yıldız golcünün Porto macerası büyük ihtimalle sona erecek. Portekiz kulübü, yaşadığı ciddi sakatlık sebebiyle eski formuna kavuşamayacağını ön gördüğü 27 yaşındaki golcüyü tekrar kiralamaya karar verdi. Sezon sonunda Porto ile yollarını ayıracak olan Aboubakar'ın gideceği takımı seçme isteği de kulübü tarafından kabul gördü.

BEŞİKTAŞ'I UNUTAMIYOR

Kariyerinde çok önemli yer tutan Beşiktaş günlerini unutmayan golcü oyuncu, tekrar siyah-beyazlı formayı giymek için harekete geçti. Menajeri aracılığıyla yönetimle iletişim kuran Aboubakar, yeni sezonda tekrar Beşiktaş forması giymek için hazır olduğunu iletti. Kamerunlu yıldız ayrıca ameliyatının başarıyla geçtiğinin ve tekrar eski formuna kavuşması için önünde bir engel bulunmadığının da bilgisini verdi.

YÖNETİM "BEKLE" DEDİ

Beşiktaş ise Aboubakar'ı beklemeye aldı. Yönetimin sezon sonunda seçim yapılacak olması ve yeni teknik direktörle yola devam edileceği için Kamerunlu oyuncuya "Bekle" dediği öğrenildi. Aboubakar'ın da ilk tercihinin Beşiktaş olacağı ve seçimden sonra yeni teknik direktörün kararına kadar başka takımla anlaşmayacağı konusunda söz verdiği de gelen bilgiler arasında.

(Türkiye)

Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor!

Son Dakika Spor Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor! - Son Dakika Spor

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı