Son Dakika Haberleri: Viranşehir'den Kısa Kısa

Viranşehir'den Kısa Kısa

2 yıl önce

Viranşehir Belediyesi tarafından yaptırılan parka, ilçede düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit olan 10 yaşındaki Ahmet Oktay Günak'ın ismi verildi.

Viranşehir'den Kısa Kısa, System.String[]
Viranşehir Belediyesi tarafından yaptırılan parka, ilçede düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit olan 10 yaşındaki Ahmet Oktay Günak'ın ismi verildi.

Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, yaptığı açıklamada şehide vefa borcunu ödemek için böyle bir çalışma yürütüklerini söyledi.

Belediye meclisinde alınan kararın çok olumlu karşılandığını belirten Çimşit, şehit Günak ve tüm şehitlere Allah'tan rahmet diledi.

Viranşehir'de ödüllü pil toplama yarışması

Viranşehir Belediyesi çevre kirliliğinin önlenmesi ve atık pillerin geri dönüşüme kazandırılması için okullar arası ödüllü pil toplama yarışması düzenleyecek.

Yarışma öncesi belediyeye gönderilen atık pil toplama kutularının okullara yerleştirilmesi için çalışma başlattı.

Belediye Başkan vekili Ömer Çimşit, yaptığı açıklamada kurum olarak çevre kirliliğinin önlenmesi konusunda çeşitli çalışmalar yürütüklerini söyledi.

Pil toplama kampanyasının çevre temizliği konusunda çok iyi sonuçlar vereceğine inandığını belirten Çimşit, "İlçemizde eğitim gören öğrencilerimizin bu kampanyaya hassasiyet gösterip destek vereceklerini umuyoruz. Verilecek destek ve katkının ülke ekonomisine büyük faydası olacaktır. Bu vesile ile tüm öğrencilerimizi başlayan ödüllü pil toplama kampanyasına davet ediyoruz. " ifadelerini kullandı.6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Köyün Kaderi Değişebilir! Kepçe ile Tarla Düzeltirken Tarihi Yapı Buldu Cem Yılmaz, Sosyal Medya Üzerinden Takipçisiyle Tartıştı!