Vitrinler Yerini Dijital Ekranlara Bırakıyor - Son Dakika

Vitrinler Yerini Dijital Ekranlara Bırakıyor

Alışveriş merkezlerinde vitrinler yerini dijital ekranlara bırakıyor.

Vitrinler Yerini Dijital Ekranlara Bırakıyor, System.String[]

Dijital ekran teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte mağazalarında ekranlara yer vermeye başlayan markalar yeni bir trend başlattı. Gün geçtikçe yaygınlaşan ekranlar vitrinlerin yerini alıyor.

Zengin içerik sunabilen dijital ekranlar, duyuru, kampanya bilgileri, hava durumu, yol durumu ve daha pek çok bilgiyi verebiliyor. Kurumsal yayın olarak yorumlanan bu teknoloji ile markalar, farklı lokasyonlardaki mağazalarında tek merkezden yönetilen, eş zamanlı yayın yapabilir hale geldi.

"MAĞAZALAR DAHA KOLAY MESAJLARINI ULAŞTIRIYOR"

Mağazalardaki dijital ekranların, markalara kendilerini ifade etme olanağı verdiğini belirten iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, kurumsal yayın trendinin nasıl başladığını ve yaygınlaştığını anlattı.

Markaların, dijital ekranlar sayesinde hedef kitlesine ulaştırmak istedikleri mesajı ya da bilgilendirmeyi kendi yayınları aracılığıyla kolaylıkla iletebildiğinin altını çizerek şunları ekledi:

"Dijital ekranların ilgi çekici, dinamik ve zengin içerikli yapısı, markalara çağı yakalama, prestijli bir görünüm ve yayıncı olma imkânı verdi. Web teknolojilerinin ardından dijital ekranların da yaygınlaşmasıyla artık markalar TV'lere bağımlı olmaktan kurtuldu. 7 gün 24 saat diledikleri şekilde yayın yapabilir hale gelen markalar, mağazalarına yerleştirdikleri dijital ekranlar ile alışılmışın dışına çıkarak daha dinamik bir konsept yaratıp, keyifli bir deneyim sunmaktadır."

"TEK MERKEZDEN YAYIN"

iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, Türkiye'de on sene gibi kısa bir geçmişe sahip olan kurumsal TV konseptinin bugün yaygın hale geldiğini söyledi. Profesyonel görüntüleme teknolojisine sahip bir dijital ekran ve çözümün önemli parçalarından biri olan iDisplay dijital bilgilendirme yazılımı ile kolaylıkla kurulum yapılabildiğini ve sorunsuz bir şekilde tek merkezden yayınların yönetilebildiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Firmaların, kendi müşterileri ve personeli ile olan iletişimlerini güçlendirip, bilgilendirme ve tanıtım yapma taleplerine karşılık doğmuş bir teknolojiden bahsediyoruz. Büyük ekran üreticilerinin bu talebe karşılık pazara girmesi ve dijital ekranların içerisine dahili medya oynatıcı sistemini dâhil etmesi ile parçalar bir araya gelmiş oldu."

Bu entegre çözüm ve kullanım rahatlığı, görüntüleme teknolojileri alanında yeni bir dönemin başladığını söylememize olanak sağlıyor.


Son Dakika

Kamu bankalarının düşük faizli kredi paketinden fırsatçı firmalar yararlanamayacak Turizm cenneti Bodrum'da şezlongların günlük kirası, ortalama bir evin aylık kirasından daha yüksek Taşıt kredisi çekmeyi düşünenler dikkat! İşte %0,49 - %0,69 faiz oranlarının geçerli olacağı markalar Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 380 liradan işlem görüyor Giresun'da ilk defa salep üretimi yapıldı, kilosu 1.400 TL'den satılıyor İGDAŞ'tan sonra şimdi de İSKİ! CHP'li meclis üyesi bile gelen faturaya isyan etti Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli kredi paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım da dahil oldu Son Dakika: THY yurt dışı uçuşlarına 18 Haziran'da başlayacak Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Normalleşme sürecinde kamuda alınacak tedbirler belirlendi! Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Normalleşmenin etkileri piyasalara yansıdı! Dolar düşüyor, borsa yükseliyor Borsa son 3 ayın zirvesini gördü! En çok kazandıran gayrimenkul şirketleri oldu Ukraynalı turistler 1 Temmuz'dan itibaren Türkiye'ye gelecek Son Dakika: ÇED raporuna onay çıkan yerli otomobil fabrikasının inşaatına başlanacak Evde bakım yardımı ve engelli aylığı alanların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak